Informacje, Kultura, Sport, Wideo

OFERTA PRACY: Zostań spawaczem w firmie Stalmark w Andrychowie – Aplikuj Teraz!

Poszukujemy spawacza do dołączenia do naszego zespołu w firmie Stalmark w Andrychowie. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy, stabilne zatrudnienie oraz możliwość przyuczenia. Aplikuj już dziś i rozwijaj swoją karierę w spawaniu!

Stalmark

OGŁOSZENIE O PRACĘ:

Stanowisko: Spawacz

Miejsce pracy: Stalmark Sp. z o. o. Sp. k. Andrychów, ul. Przemysłowa 21

Zakres obowiązków:

  • spawanie kotłów c.o. na szczelność
  • spawanie elementów do kotłów c.o.
  • spawanie różnych elementów stalowych, konstrukcji itp. zleconych przez klientów

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie mile widziane, ale nie wymagane. Istnieje możliwość przyuczenia.

Oferujemy:

  • praca w systemie dwu- lub trzy-zmianowym, od poniedziałku do piątku (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)
  • stawka godzinowa lub akord (do uzgodnienia)

KONTAKT:

Stalmark sp. z o.o. sp. k.
ul. Przemysłowa 21
34-120 Andrychów
NIP: 551-262-94-42
+48 33 476 13 26

e-mail: kadry@stalmark.pl

Stalmark

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend